Ügyfélszolgálat: +36 30/606-9009 (munkaidõben)
Szitanyomás, vagy más néven filmnyomás
A leggyakoribb feliratozási forma, mert az erďż˝s mosást is bírja.
Mďż˝anyagból készült finom szövésďż˝ szövetet fa keretre feszítenek, majd fényérzékeny lakkot visznek fel rá. Ezek után ráhelyezik a szitázandó minta negatívját és erõs lámpával megvilágítják.
Az erõs fény hatására a le nem takart területeken a fényérzékeny lakk kiég, amelyet a megvilágítás után vízzel lemosnak. Így létrejön egy olyan szita, amely bizonyos részein nem ereszti át a festéket (ahol nem égett meg a lakk), bizonyos részein pedig átereszti (ahol megégett a lakk).
(Ezt a képet Harry Wad készítette)
A: finom szövésû szövet
B: simító kés
C: lakk, ami megégett és áterszti a festéket
D: lakk, ami nem égett meg és nem engedi át a festéket
E: fa keret
F: nyomat
1. Átadás nélkül, így a szitát több kis logo-val is fel lehet használni. A költség így kb 6.000 Ft + ÁFA / szín.2. Átadással. A költség így kb 12.000 Ft + ÁFA / szín.
Gépi hímzés
Természetesen fotó minõség nem érhetõ el, a gép fejlettségétõl függõen nagyjából 4-6-12 színnel hímeztethetünk.
Az elõkészületek során a hímezni kívánt képet „lebutítják" annyi színre, amennyi rendelkezésre áll, majd készül belõle egy program, ami valójában egy öltés pozíciójából és a hozzá tartozó színbõl álló számsorozat.
Fotónyomás
Az összes feliratozási eljárás közül a fotónyomás az, ami a legjobban visszaadja egy valódi kép hatását. Ez nem csoda, hiszen szó szerint úgy nyomtatjuk ki a feliratot, mintha fotó lenne.
A feliratot, amit el akarunk helyezni egy ruhadarabon, olyan speciális papírra nyomtatjuk ki átlagos színes tintasugaras nyomtatóval, amelyrõl hõ hatására egy vékony filmréteg válik le és ragad hozzá a textíliához közbezárva a nyomtatott feliratot.